Ga naar de inhoud
Likesbet

4 min lezen • Bijgewerkt 9 okt 2026

Likesbet

Uitleg over Storten en Opnemen bij Likesbet

Vanaf €20 storten via tien betaalmethoden en opnames verwerkt binnen 2 werkdagen maken het betalen bij Likesbet overzichtelijk. Stortingslimieten lopen op tot €15.000 per maand per kaart, terwijl opnames tot €20.000 per 30 dagen mogelijk zijn.

Claim €10.000 + 800 FS
Likesbet

Welke betaalmethoden gebruiken we bij Likesbet

Bij Likesbet Casino Online storten we met Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, bankoverschrijving, PayID, Apple Pay, Google Pay, Revolut en Bitcoin. We werken in EUR, USD, CAD en NOK, zodat spelers in hun eigen valuta kunnen inzetten zonder extra omrekenstap bij elke transactie. De minimale storting bedraagt €20, terwijl een storting van €30 nodig is om in aanmerking te komen voor het welkomstpakket.

Limieten per kaart en per methode

Voor Visa en Mastercard geldt een maximum van €1.000 per transactie, met maximaal 10 transacties per dag en 40 per maand. Per dag kunnen we met een kaart tot €10.000 verwerken, per maand tot €15.000. Opnames vragen we altijd via dezelfde methode als de storting, en fiat- en cryptostortingen worden gescheiden gehouden bij het uitbetalen.

Voor Bitcoin tonen we een actuele wisselkoers, bijvoorbeeld 1 BTC staat gelijk aan 57.364 EUR op het moment van publicatie. Meer over hoe deze betalingen samenhangen met onze bonusvoorwaarden staat beschreven op de pagina over de welkomstbonus.

Likesbet

Opnamelimieten en verwerkingstijden

De minimale opname bedraagt €40 en per 24 uur keren we maximaal €5.000 uit, met een grens van €20.000 per 30 dagen. Het maximale dagelijkse winstbedrag ligt op €100.000, waarbij bedragen boven €50.000 in maandelijkse termijnen van maximaal €50.000 worden uitbetaald. Progressieve jackpots vormen hierop een uitzondering en worden altijd volledig in één keer uitgekeerd.

We verwerken opnameverzoeken binnen 2 werkdagen, waarbij een dag loopt van 00:00 tot 23:59 GMT. Voordat een opname mogelijk is, moet het stortingsbedrag minimaal eenmaal zijn ingezet. Per betaalmethode staat maximaal één opname in behandeling en accepteren we maximaal één opname per 24 uur per methode, zodat elke transactie duidelijk te volgen blijft.

Wie meer wil weten over hoe deze betaalvoorwaarden samenhangen met het volledige aanbod, vindt een overzicht op de reviewpagina, terwijl vragen over support rond stortingen en opnames beantwoord worden via de klantenservice.

Likesbet

Stortings- en opnamelimieten in cijfers

Deze cijfers zetten de belangrijkste bedragen voor storten en opnemen bij Likesbet naast elkaar.

OnderdeelBedrag of voorwaarde
Minimale storting€20
Minimale storting voor welkomstpakket€30
Maximum per kaarttransactie€1.000
Maximum kaartbedrag per maand€15.000
Minimale opname€40
Maximale opname per 24 uur€5.000
Maximale opname per 30 dagen€20.000
Verwerkingstijd opname2 werkdagen

De combinatie van een lage minimale storting en een vaste verwerkingstijd van 2 werkdagen maakt het betaalproces voorspelbaar, zowel bij kleine als bij grotere bedragen.

  1. Visa Visa
  2. Bitcoin Bitcoin
  3. Mastercard Mastercard
  4. Bank Transfer Bank Transfer

Veelgestelde vragen over storten en opnemen bij Likesbet

Hoeveel moet je minimaal storten bij Likesbet? De minimale storting bedraagt €20. Voor het welkomstpakket is een storting van minimaal €30 vereist.
Welke betaalopties biedt Likesbet Casino aan? We accepteren Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, bankoverschrijving, PayID, Apple Pay, Google Pay, Revolut en Bitcoin.
Hoeveel kan ik maximaal opnemen bij Likesbet? Per 24 uur betalen we maximaal €5.000 uit en per 30 dagen maximaal €20.000. Winsten boven €50.000 worden in maandelijkse termijnen van maximaal €50.000 uitgekeerd.
Hoeveel tijd neemt een uitbetaling in beslag bij Likesbet? We verwerken opnameverzoeken binnen 2 werkdagen, waarbij een dag loopt van 00:00 tot 23:59 GMT.
Hoeveel bedraagt de minimale opname bij Likesbet? De minimale opname bedraagt €40, en deze moet via dezelfde methode verlopen als de storting.
In welke valuta's kan ik bij Likesbet storten? We werken met EUR, USD, CAD en NOK, zodat spelers in hun eigen valuta kunnen storten en opnemen.
Wat zijn de kaartlimieten bij Visa en Mastercard? Per transactie geldt een maximum van €1.000, met maximaal 10 transacties per dag, 40 per maand, €10.000 per dag en €15.000 per maand.